BlogAmerika Vize Başvurusu

29 Ekim 2018by amerikasirket

Amerika Vize Başvurusu

Geleceğin dünyasını yakalamak ve yatırmalarına değer katmak isteyenlerin tercihi olan Amerika vize başvurusu gerekli şartlar ve prosedürler tamamlandıktan sonra global dünyanın kapılarını açıyor. Dünyanın kapılarını açmada yatırımcıların yanında olan Nova Danışmanlık, özel paketleri ve danışmanlık hizmetleri ile kusursuz hizmet desteği sağlıyor.

Amerika Vize Randevusu

Kapsamlı hizmet desteği sağlayan Nova danışmanlık, Amerika vize randevusu işlemlerinde hem randevu alınması hem de randevu anında yatırımcının yanında yer alıyor. Türkiye ve Amerika’da yürüttüğü danışmanlık hizmetleri ile eş zamanlı işlemlere imza atan ekip, Amerika vize randevusu işlemelerinde ede eş zamanlı işlemler yürüterek en verimli sonucun alınmasını sağlıyor.

Amerika Vize Süresi

Amerika vize süresi başvurucunun özelliklerine bağlı olarak değişmekte olup uzun süreyi kapsayabileceği gibi ideal sürede de tamamlanabilir. Burada önemli olan faktör başvuru işleminin doğru ve eksiksiz şekilde yapılıp yapılmadığıdır. Bireysel olarak başvuruların yürütmek isteyen yatırımcılarda Amerika vizesi süresi uzun yıllara yayılabilmekte ret olması durumunda ise bu süreç çok daha uzun ve belirsiz bir hale gelebilmektedir. Amerika ve Türkiye kadrosu ile bu süreci ideal ürede tamamlayarak Amerika vizesi süresi için en ideal zamanlamayı yapıyor.

Amerika Vize Ücreti

Amerika vize ücreti konusunda kriteri belirleyen husus yatırımcının hani vizeyi istediği ve hangi boyutta yatırım yapacağı belirleyicidir. Yatırımcının gayrimenkul alımı ya da şirket kurulumu yoluyla alacağı Amerika oturum vizesi işlemlerinde alına gayrimenkulün özellikle ve şirketin teknik özellikleri yanında danışmanlık hizmetleri de bu ücreti belirleyen kısaslardır. Nova Danışmanlık ile en ideal yatırım tercihini ve en uygun danışmanlık hizmetini alarak zamandan ve emekten tasarruf sağlayarak yatırımcı büyük bir maliyetten ve zaman kaybından kurtulmaktadır. Hedeflerine planladığı zamanda ve şekilde ulaşan yatırımcılar, bu işlemleri düşünmesine bile gerek kalmıyor.

Amerika Vize Başvuru Şartları

Amerika vize başvuru şartları uzun prosedürel işlemler olduğu için yatırımcıların bireysel başvuru yapmaları oldukça zordur. Amerika’da yapılan iş seçiminde doru vize seçimine kadar uzman bilgisi gereken konuda hem Amerika hem de Türkiye için Amerika vize başvuru şartları birtakım resmi işlemleri gerektirmektedir. Bu konuda uzman kadroya ve 41 yıllık birikime sahip olan Nova Danışmanlık bilgisiyle ve tecrübesiyle yatırımcıların yanında yer alıyor.

Amerika ŞirketHakkında

Amerika Şirket bir Nova Group Holding iştirakidir

OfislerimizNerelerdeyiz

https://novagroupusa.com/wp-content/uploads/2019/04/img-footer-map.png

Sosyal Medya HesaplarımızBizi Takip Edin

Sosyal medya hesaplarımızdan bizleri takip edebilirsiniz

Amerika ŞirketHakkında

Amerika Şirket bir Nova Group Holding iştirakidir

OfislerimizNerelerdeyiz

https://novagroupusa.com/wp-content/uploads/2019/04/img-footer-map.png

Sosyal Medya HesaplarımızBizi Takip Edin

Sosyal medya hesaplarımızdan bizleri takip edebilirsiniz