HomeAmerikada E2 Vizesi

https://novagroupusa.com/wp-content/uploads/2016/06/man.jpg

Amerikada E2 Vizesi

Amerikada E2 vizesi yatırımcıların en sık tercih ettiği vize türlerinden biridir. E2 yatırımcı vizesi yatırımcının Amerika’da iş sahibi olmasını ön gören vizedir. Bu iş şahıs tarafından tek başına kurulabileceği gibi ortak olarak da kurulabilmektedir. Amerikan vatandaşlarının bu iş için ortak olma zorunluluğu gibi bir zorunluluk da yoktur. Amerikada E2 yatırımcı vizesi ile iş kurulduğunda şirket herhangi bir süre kısıtlaması olmaksızın açık kalabilmektedir. Bunun için yatırımcının hukuki şartları taşıması yeterlidir.

Amerikada E2 Vizesi Nedir

Amerikada E2 vizesi nedir diye merak eden yatırımcılara tatmin edici cevaplar veren Nova Danışmanlık uzmanları minimum 100.000 Dolarlık yatırım yapılarak Amerikada E2 vizesi alınacağı ifade ediyor. Bu şarta ek olarak yatırıma başlanması ve kaynak teşviki yapılarak yerin tutulması gerekmektedir. Bu işlemler sonrasında vizeye başvurulur. Amerikada E2 vizesi nedir dendiğinde en önemli hususu olarak başvuru noktası öne çıkmaktadır. Amerikada başvuru yapıldığında 2 yıl süren süreç Türkiye’den yapılırsa 5 yılı kapsayan bir sürece dönüşüyor. Çalışan sayısı da 10 işçi ya da belirli bir seviye üzerinde ciroya çıkıldığında green kart imkanı ortaya çıkmaktadır. Ancak E’ vizesini green karta dönüştürme yolunu tercih etmek dezavantajlı olduğu için E2 vizesini devam ettirmek avantajlı olacaktır.

Amerikada E2 Vizesi Nasıl Alınır

Amerikada E2 vizesi nasıl alınır konusunda yatırımcıların yanında olan Nova Danışmanlık tüm süreci eksiksiz ve kusursuz planlayarak işlemleri tamamlamaktadır. Türkiye’de bulunan ofisleri ve Amerika’da bulunan ofisleri ile hizmetlerini yerinde devam ettiren ekip modern dijital alt yapısı ile anında işlemler yürüterek zamana değer katıyor.

Amerikada E2 Maliyeti

Amerikada E2 maliyeti Nova Danışmanlık paketi ile minimum seviyeye inmektedir. 100.00 Dolar minimum yatırım bedeli gereken Amerika E2 vizesinde, Amerikada E2 vizesi fiyat ve hizmet bedelleri çok cazip ve avantajlı ayrıcalıklara dönüşüyor. Paket kapsamında yatırımcılar avantajlı Amerikada E2 fiyat seçeneklerine sahip olurken aynı zamanda özel hizmetlerden de yararlanıyor.

Amerikada E2 Vizesi Faydaları

Amerikada E2 vizesi faydaları ile global pazarda söz sahibi olmayı sağlarken Amerika şirket Nova Danışmanlık’ da verdiği hizmetlerle yatırımcılara rehber oluyor. Amerikada E2 vizesi paketi ile:

 • Vize hizmetleri
 • Finans Hizmetleri
 • Kredi Danışmanlığı
 • Eviniz Amerika’da
 • Hukuki Danışmanlık
 • Şirket Satın Alma

Amerika E2 yatırımcı vizesi faydaları yatırımcıların işlerini kolaylaştırırken hızlı ve pratik şekilde yürütülen işlemler yatırımlarına değer katıyor. Paket kapsamında verilen hizmetler de yatırımcıların aradığından fazlasını sunuyor:

 • Amerika’da kurulacak şirketin kuruluş belgeleri
 • Ticari kira kontratı
 • Havale işlemlerinin kopyası
 • Türkiye’deki para kaynağı belgeleyen evraklar
 • Amerika’da faaliyet başlangıcını gösteren evraklar
 • 5 yıllık business plan

Amerika ŞirketHakkında

Amerika Şirket bir Nova Group Holding iştirakidir

OfislerimizNerelerdeyiz

https://novagroupusa.com/wp-content/uploads/2019/04/img-footer-map.png

Sosyal Medya HesaplarımızBizi Takip Edin

Sosyal medya hesaplarımızdan bizleri takip edebilirsiniz

Amerika ŞirketHakkında

Amerika Şirket bir Nova Group Holding iştirakidir

OfislerimizNerelerdeyiz

https://novagroupusa.com/wp-content/uploads/2019/04/img-footer-map.png

Sosyal Medya HesaplarımızBizi Takip Edin

Sosyal medya hesaplarımızdan bizleri takip edebilirsiniz