HomeAmerika oturum vizesi

https://novagroupusa.com/wp-content/uploads/2016/06/man.jpg

Amerika Oturum Vizesi

Amerika oturum vizesi ve danışmanlık hizmetleri veren Nova Danışmanlık özel paketleri ve uzman kadrosu ile yatırımcıların yanında yer alıyor. Amerikada yatırım yapmak isteyenler için oturum hizmetleri işlemlerini hızlı ve güvenli bir platforma dönüştüren uzman kadro 41 yılın tecrübesini dijital çağa aktarıyor.

L1 vizesi şirketlerinde üst düzey yönetici, müdür ve uzman kişilerin çalıştıkları şirketin ABD ofislerinde çalışmalarına imkân tanıyan Amerika oturum vizesi türüdür. ABD yasalarına göre L1 vizesi alan kişiler Amerika’da eşleri için de Amerikada oturum vizesi alma hakları vardır. Diğer vize türlerinde olduğu gibi L1 vizesi içinde birtakım şartlar vardır.  Şirket kuruluş evrakları, Ticari konut kontratı, business plan, şirket yönetim şeması, banka hesap kaynakları gibi evraklar istenmektedir. Bu evrakları tamamlamak ve olağan gelişen yeni evrakların tamamlanması bireysel başvurucular için zorlu bir süreç olurken Nova Danışmanlık Amerika hizmetleri ile bu süreci hem kısaltıyor hem de cazip hale getiriyor.

E2 Vizesi ile Amerika oturum vizesi alabilen yatırımcılar bunun için belirli şartları taşımaları gerekmektedir. Uluslararası yatırımcı vizesi olarak da adlandırılan E2 yatırımcı vizesi Amerika’da iş kurmayı ön görmektedir. Gerekli evrakları düzenleme ve başvuru işlemlerinde yatırımcının yanında olan Nova Danışmanlık hizmetleri ile de yatırımcıların rehberi oluyor.

EB-5 vizesi hizmetleri de veren Nova Danışmanlık, Amerika’da yatırım yapmak isteyenlerin kılavuzu oluyor. Her amaca göre Amerika oturum ini formülü sunan uzman ekip dijital alt yapısı ile dijital çağın gereklerini eksiksiz yaparken 41 yılın tecrübesini de hizmetlerine yansıtıyor. Hizmet başlıkları olarak:

  • Finans Hizmetleri,
  • Vize Hizmetleri
  • Hukuki Danışmanlık,
  • Gayrimenkul Hizmetleri
  • Kredi Danışmanlığı
  • Şirket Satın Alma

Başlıklarının ele alındığı hizmetlerde, her başlık kendi içinde özel başlıklara ayrılarak yatırımcının Amerika oturum vizesi alım süreci hatasız hale getiriliyor. Uzman danışmanları ile hem Amerika’da hem de Türkiye’de yerinde hizmetler veren ekip, dijital ortamda sağladığı hizmetleri ile zamandan ve mekândan bağımsız anlık çözümler sunuyor. L1, EB-5 ve E2 vizesi gibi özel paketler sunan Nova Danışmanlık Amerikada oturum izni işlemlerinde diğer seçenekleri de yatırımcılara sunarak, yatırımcıların yeni yaşamlarında en cazip fırsatlara sahip olmasını sağlıyor.

Amerika ŞirketHakkında

Amerika Şirket bir Nova Group Holding iştirakidir

OfislerimizNerelerdeyiz

https://novagroupusa.com/wp-content/uploads/2019/04/img-footer-map.png

Sosyal Medya HesaplarımızBizi Takip Edin

Sosyal medya hesaplarımızdan bizleri takip edebilirsiniz

Amerika ŞirketHakkında

Amerika Şirket bir Nova Group Holding iştirakidir

OfislerimizNerelerdeyiz

https://novagroupusa.com/wp-content/uploads/2019/04/img-footer-map.png

Sosyal Medya HesaplarımızBizi Takip Edin

Sosyal medya hesaplarımızdan bizleri takip edebilirsiniz