HomeHizmetlerAmerika Şirket Kurmak

Amerika Şirket Kurmak

Yatırımcıyı kendine çeken, esnek koşullara sahip Amerika şirket kurmak için ABD vatandaşı olmanıza gerek yok.

Amerika şirket kurmak isteyen girişimcilere diğer ülkelerden daha cazip koşullar sunar. Amerikan vatandaşı olmadan da Amerika şirket kurabilirsiniz. Yurt dışında şirket kurmak bazı ülkelerde sıkıntılı süreçleri beraberinde getirir. Ancak ABD bu konuda yatırımcıya ve girişimciye esnek koşullar sağlayan ülkelerden biridir. Amerika şirket kurmak için fazla zamana gerek yoktur. Yaklaşık 2 gün içinde Amerika’da şirketinizi kurarsınız. Bunun için Green card veya özel bir vizeye ihtiyacınız olmaz.

Amerika Şirket Kurmak Avantajları

 • Bugün uluslararası düzeyde olan Pay PAL Amerika’da şirket kurmak konusunda girişimcilere kolaylık ve Amerika Şirket Kurmak Avantajları sağlar, var olan ticari şirketinizi Amerika’ya Pay PAL aracılığı ile taşıyabilirsiniz.
 • Bir diğer Amerika şirket kurmak avantajları ise Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları Türkiye’de var olan şirketini Amerika’ya taşıyabilir veya Amerika’da yeni bir şirket kurabilir. Ayrıca ekonomi bakanlığı bu konuda işinizi geliştirmeniz için size teşvik kredisi verir.
 • Amerika Şirket Kurmak günümüzde en popüler olan biçimi teknoloji, dijital tasarım ve dijital pazarlama alanında şirket kurmak ve bu konuda Delaware eyalet yasalarından ve avantajlarından yararlanmaktır.
 • Online satış konusunda gelişmiş bir bütçeye ve ciroya sahip Amazon, e-Bay sitelerinde satış yaparak uluslararası pazarda yerinizi alabilirsiniz.
 • Son olarak da yapmanız gereken E2 vizesi başvurusunda bulunmak olmalıdır.

Amerika Şirket Türleri

Amerika şirket türleri; Corporation, INC. (Anonim Şirket) & Limited Liability (Limited Şirket).

Amerika şirket kurmak isteyen girişimciler iki Amerika Şirket Türleri‘ nden birini seçmek zorundadır. Bu şirket statüleri;

 • Corporation INC (Anonim şirket)
 • Company, LLC liability (Limited Şirket)

Amerika şirket kurmak isteyen girişimcilerin hangi şirket türünü seçmeleri gerektiği konusunda bir tercih yapmaları gerekir. İki seçenekleri vardır birincisi Limited liability company LLC yani Limited Şirket diğeri ise corporation INC yani Anonim şirket seçenekleridir. Bu iki şirket türünden işinize uygun olan birini seçmek durumundasınız. Başlangıç olarak, küçük çaplı bir ticari şirket iseniz Limited liability company şirketi kurmak sizin için avantajlı olur. Ancak yatırımlarınızı büyük ve uluslararası düzeyde hisse senedi ile bağlantılı satışlar gerçekleştireceğiniz bir şirket olması durumunda yüklü sermayeye sahip bir şirketiniz varsa o zaman Corporation INC (INCorporate) yani anonim şirket kurmanız gerekir. Büyük çapta yatırımcı değilseniz LLC şirket kurmanız sizin için daha avantajlıdır. Bunun en önemli sebebi tek vergi ödemenizdir. Ancak diğer corporation yani anonim şirket olması durumunda çift vergilendirme yapılır. Dolayısıyla limitet şirket başlangıçta size avantaj sağlayabilir.

Amerika şirket nasıl kurulur?

 1. Bize Ulaşın Ya da Amerika Şirket kurulum Formunu Doldurun
 2. Koşulları karşılıyorsanız Size gerekli bilgileri gönderelim inceleyin sonra bir zoom toplantısı ve yüzyüze görüşmek sureti ile tartışalım.
 3. Sonra dokümanlarınızı İmzalayın.
 4. Hazırsınız!

Nova Danışmanlık, sorunsuz zahmetsiz bir şekilde resmi evraklarınız ve Amerika Şirket Kurmak ile ilgili şartlarını karşılayan herkese 7 gün içinde şirketini kuruyor.

amerika'da şirket kurmak

Amerika ŞirketHakkında

Amerika Şirket bir Nova Group Holding iştirakidir

OfislerimizNerelerdeyiz

https://novagroupusa.com/wp-content/uploads/2019/04/img-footer-map.png

Sosyal Medya HesaplarımızBizi Takip Edin

Sosyal medya hesaplarımızdan bizleri takip edebilirsiniz

Amerika ŞirketHakkında

Amerika Şirket bir Nova Group Holding iştirakidir

OfislerimizNerelerdeyiz

https://novagroupusa.com/wp-content/uploads/2019/04/img-footer-map.png

Sosyal Medya HesaplarımızBizi Takip Edin

Sosyal medya hesaplarımızdan bizleri takip edebilirsiniz