HomeAmerika Yatırım Teşvikleri

https://novagroupusa.com/wp-content/uploads/2016/06/man.jpg

Amerika Yatırım Teşvikleri

Amerika yatırım teşvikleri genel başlıklar halinde toplanmış ve yatırımcılara sunmuştur. Amerika yatırım teşvikleri her eyalette farklı şekilde kapsamı vardır.

Amerika yatırımcı vizesi ile Amerika’da yatırım yapmak isteyenlere her eyalette farklı Amerika yatırım teşvikleri sunulmaktadır. Bu teşvikler:

Kaliforniya: 120 milyar dolardan fazla yabancı yatırımcı stoku olan eyalet, ABD’nin en popüler yabancı yatırım merkezidir. 17 genel ve 250den fazla özel ticaret bölgesiyle yatırım için cazip alanlar sunmaktadır.

Teksas: Amerika yatırımcı vizesi almak isteyenler için cazip merkezlerden biri de Teksas’tır. Yarısı hibe olan 33 teşvik programı ile Teksas yatırımcıları kendisine çekektedir. Birçok iş kolunu kapsayan teşviklerde 500.000 Dolara varan hibe destekleri vardır.

Florida: Çok geniş kapsamda hibe programları uygulayan Florida 50 den fazla teşvik programı ile yatırım cenneti konumundadır.

New York: Bir başka yatırım cenneti merkezi olan New York 50’den fazla teşvikin yarısını hibe şeklinde sağlamaktadır.

Ilıons, Virginia ve Maryland gibi eyaletlerde de yabancı yatırımcıyı teşvik eden özel programlar mevcuttur. Bu programlar dâhilinde yatırımcılar hem Amerika’da hem de tüm dünyada şirketlerinin yıldızını parlatabilirler.

Amerika Yatırım

Amerika yatırım imkânları ile global dünyanın kapılarını yatırımcılara açıyor. Hızla gelişen teknoloji yeni trend haline gelen e-trade alt yapısı ve yüksek refah seviyesine sahip iç ekonomi ile hem ülke içinde hem de global anlamda Amerika şirket kurulumu ile kazançlı ve yüksek refah seviyesinde bir yaşam sunuyor.

Amerika Yatırım Vizesi

Amerika yatırım vizesi için Nova Danışmanlık hizmetleri kapsamında vize çeşitleri sunulmaktadır.

  • E1 Vizesi
  • E2 Vizesi
  • L1 Vizesi
  • EB-5 Vizesi

Nova Danışmanlık ekipleri ile en uygun koşullarda elde edeceğiniz Amerika yatırım vizesi ile yatırımınıza değer katacaksınız. Her vizenin farklı kapsamı bulunurken size en uygun vize seçimini ve detaylarını 41 yıllık tecrübesiyle Nova Danışmanlık ekipleri sağlayacaktır.

Amerika Yatırım Fırsatları

Amerika yatırım fırsatları ile yatırım cenneti konumundadır. Her iş kolu için gelişime açık alt yapısı olan Amerika,  sanal ve reel mağazacılık alt yapısı ile geleceğin anahtarını bugün sunuyor. Teşvik ve destek paketleri sunan Amerikan hükümeti, her eyalette farklı kapsamda uyguladığı teşviklerle yatırımcılara özgüven veriyor.

Amerika ŞirketHakkında

Amerika Şirket bir Nova Group Holding iştirakidir

OfislerimizNerelerdeyiz

https://novagroupusa.com/wp-content/uploads/2019/04/img-footer-map.png

Sosyal Medya HesaplarımızBizi Takip Edin

Sosyal medya hesaplarımızdan bizleri takip edebilirsiniz

Amerika ŞirketHakkında

Amerika Şirket bir Nova Group Holding iştirakidir

OfislerimizNerelerdeyiz

https://novagroupusa.com/wp-content/uploads/2019/04/img-footer-map.png

Sosyal Medya HesaplarımızBizi Takip Edin

Sosyal medya hesaplarımızdan bizleri takip edebilirsiniz