HomeAmerika Yatırım Danışmanlık

https://novagroupusa.com/wp-content/uploads/2016/06/man.jpg

Amerika Yatırım Danışmanlık

Amerika yatırım danışmanlık ve vize hizmetleri ile yatırımcılara rehber olan Nova Danışmanlık 41 yıllık tecrübesini dijital çağla birleştirerek yatırımlarınıza değer katıyor. Gelişerek değişen ve çağı yakalayan uzman kadro birikimini geleceğe taşıyarak güveni koruyor. Amerika’da ve Türkiye’deki ofisleri ile hizmetler sunan Nova Danışmanlık müşteri memnuniyeti ön plana çıkartarak profesyonel danışmanlık hizmetleri sağlamaktadır. Amerika yatırım ve danışmanlık hizmetlerini özelleştirerek sunan uzman ekip, her amaca uygun detaylı paketleri ile hedefe en kısa yoldan verili şekilde ulaşmayı sağlıyor.

Amerika yatırım ve danışmanlık

Amerika yatırım ve danışmanlık ile Amerika ve Türkiye arasında güçlü bir köprü görevi olma misyonunu üstlenen Nova Danışmanlık, bütüncül bir hizmete dönüştürerek sosyoekonomik gelişmeye imza atıyor. Amerika yatırım ve danışmanlık konusunda olduğu kadar global gayrimenkul sektöründe de uzmanlaşan ekip yatırımcıların rehberi durumundadır. Tecrübeyi ve dinamizmi bir potada eriten Nova Danışmanlık Florida’da başladığı serüvenini global alana taşıyarak hizmet alanını genişletmiştir. Türkiye’de gayrimenkul, danışmanlık ve yatırım alanlarında faaliyet gösteren firma, dünyadan Türkiye’ye ve Türkiye’den dünyaya yatırım danışmanlığı yaparak yerelle evrenseli bir araya getiriyor. Nova Danışmanlık için ana faaliyet alanları mercek altına alındığında:

  • Amerika Şirket
  • Amerika Yatırım
  • Amerika Vatandaşlık
  • Amerika Gayrimenkul
  • Amerika Ofisiniz
  • Amerika Doğum
  • Amerika Fuar
  • Finansal Danışmanlık

gibi başlıklar görmekteyiz. Bu başlıkların alt başlıkları ayrı birer faaliyet alanı olarak karşımıza çıkmaktadır. Ana faaliyetleri ve detay faaliyetler olarak müşterilerine kusursuz hizmet desteği sağlayan ekip, sonuç odaklı ve verimlilik esaslı olarak işlemleri yürütmektedir.

Nova Danışmanlık taşıdığı vizyonu ve misyonu ile evrensel hizmetler sağlamaktadır. Kuruluş yeri ve amacı olarak Amerika merkezli bir şirket olan firma, Amerika şirket kuruluşu, gayrimenkul ve danışmanlık hizmetleri alanında sektörde söz sahibi konumdadır. Verdiği hizmetlerde müşteri memnuniyetini öne çıkartan uzman ekip, Amerika yatırım danışmanlık hizmetlerini dijital ve yerinde hizmet ofisleri ile sağlamaktadır. Amerika’da yatırım yapmak isteyenlerin adresi olan firma aynı zamanda Amerika’da yatırım yapmış ve yelpazesini daha geniş alanlara açmak isteyenlerin de adresi konumundadır. Danışmanlık hizmetleri ile faaliyetlerini yürüten Nova Danışmanlık faaliyet alanını genişleterek dış ticaret, emlak, finans, gayrimenkul, mortgage çözümleri, iş planı programlanması,  emlak müşavirliği ve finans temini gibi geniş bir alana yaymıştır.

Amerika ŞirketHakkında

Amerika Şirket bir Nova Group Holding iştirakidir

OfislerimizNerelerdeyiz

https://novagroupusa.com/wp-content/uploads/2019/04/img-footer-map.png

Sosyal Medya HesaplarımızBizi Takip Edin

Sosyal medya hesaplarımızdan bizleri takip edebilirsiniz

Amerika ŞirketHakkında

Amerika Şirket bir Nova Group Holding iştirakidir

OfislerimizNerelerdeyiz

https://novagroupusa.com/wp-content/uploads/2019/04/img-footer-map.png

Sosyal Medya HesaplarımızBizi Takip Edin

Sosyal medya hesaplarımızdan bizleri takip edebilirsiniz