BlogAmerikada İş

30 Ekim 2018by amerikasirket

Amerikada İş

Amerikada iş kurmak ve yeni bir hayata başlamak isteyenler için uzman ekibi ve 41 yıllık tecrübesiyle hizmet veren Nova Danışmanlık, hizmetlerinin kalitesini ve detayını her geçen gün artırarak danışmanlık hizmetleri veriyor. Amerikada iş kurma hayali olan kişilerin hayallerini yarıda kalamasını sağlayan uzman ekip cazip oturum izni paketleri ve fırsatlarla dolu paketleriyle yatırımcıların karşısına çıkıyor.

Amerikada İş Arıyorum

Amerikada iş arıyorum ama nasıl gidileceğini bilmiyorum ya da Amerikada iş arıyorum ama ne iş yapacağımı bilmiyorum gibi birçok soru ile kafası karışan yatırımcılara rehberlik yapan Nova Danışmanlık öncesi, sırası ve sonrası ile tüm resmi işlemleri sürecini yürütüyor. Amerika’da iş fırsatlarını sunan ekipleri iki şekilde yol izliyor.

  • Hedefi belirli olan yatırımcı
  • Hedefi belirli olmayan yatırımcı

Amerikada iş arıyorum diyen kişi eğer ülkesinde belirli bir iş kolunda faaliyet kolunda iş yürütüyorsa ve o iş Amerika için uygun bir profildeyse bu durumda danışmanlar aynı işi Amerika’da kurmaktadır.  Belirli bir hedef belirlememiş olan kişiler için ise Amerikada iş alanları belirleyen danışmanlar,  business plan hazırlayarak yapılacak işin planını ve programını da ele almaktadır.

Amerikada İş Bulmak

Amerikada iş bulmak için danışmanlığa ihtiyaç duyulmaktadır. Bireysel olarak bu işlemleri yapmaya kalkanlar resmi prosedürler içinde boğulmakta ve hayalleri yarım kalabilmektedir. Hayallerine kısa yoldan ve zahmetsiz ulaşmak isteyenlerin tercihi olan Nova Danışmanlık plan program ve mevzuat çerçevesinde işlemleri yürütmektedir.

Amerikada İş İmkanları

Gelişen dünyanın lokomotifi ve tüm sektörlerde öncü olan Amerikada iş imkânları bakımında en cazip fırsatlar elde edilmektedir. Amerikada iş olanakları franchise sistemleri ile hızla gelişirken franchise, e-trade ve diğer modern iş imkânları ile dünyanın her yerinden idare edilebilen ve geliştirilebilen Amerikada iş olanakları çok çeşitli ve fonksiyoneldir. Amerika’da eğitim, endüstri ve sosyal hayatın organize edilerek bir araya gelmiş olması ile iş arayan ile işveren bir araya geliyor ve iş kurma faaliyetleri hızlanıyor. Bu noktada devreye giren Nova Danışmanlık ekipleri bireylerin iş bulması, iş kurması ve iş faaliyetlerini yürütmesine destek oluyor.

Amerika ŞirketHakkında

Amerika Şirket bir Nova Group Holding iştirakidir

OfislerimizNerelerdeyiz

https://novagroupusa.com/wp-content/uploads/2019/04/img-footer-map.png

Sosyal Medya HesaplarımızBizi Takip Edin

Sosyal medya hesaplarımızdan bizleri takip edebilirsiniz

Amerika ŞirketHakkında

Amerika Şirket bir Nova Group Holding iştirakidir

OfislerimizNerelerdeyiz

https://novagroupusa.com/wp-content/uploads/2019/04/img-footer-map.png

Sosyal Medya HesaplarımızBizi Takip Edin

Sosyal medya hesaplarımızdan bizleri takip edebilirsiniz