BlogAmerikada Hangi İşler Yapılır

30 Ekim 2018by amerikasirket

Amerikada Hangi İşler Yapılır

Amerika’da yatırım yapmak isteyenlerin sorduğu ilk soru olan Amerikada hangi işler yapılır uzman danışmanlarca ele alınan ve Amerika vize alımı işlemlerinde değerlendiren önemli bir konu başlığıdır. Nova Danışmanlık ekipleri Amerika’da hangi iş kolunda faaliyet yapılacağını seçerken birtakım kriterler göz önünde bulundurulur.

Amerikada hangi işler yapılır konusunda yatırımcının özellikleri ve amaçları kriterleri belirlemektedir. Kişi Amerika’da yeni bir  iş mi kurmak istiyor yoksa Türkiye’deki işini  Amerika’ya mı taşımak istiyor ya da Amerika’daki işini daha da büyütmek mi istiyor gibi sorular bu noktada önemlidir. Bu kriter doğrultusunda Nova Danışmanlık Amerika iş kolu seçimini yapmaktadır. Bunun yanında Amerika’da yükselen ve geleceğin mesleği olacak meslek branşları da vardır. Bu meslekler ve iş kolları:

Bilgisayar ve Bilişim Araştırmacısı: Yüksek gelir getiren mesleklerin başında gelen bu branş yılık 115.000 Dolar kazandıran meslek grubudur. Doğru planlama ve program ile hem şimdi hem de gelecekte yüksek gelir getirecek bir meslek koludur. Amerika’da 25.00 kişi bu iş alanında çalışmaktadır. Nüfus ve alt yapı daha fazla kişiye ihtiyaç duymaktadır.

İnsan Kaynakları Yöneticisi: yıllık 100.000 Dolar ve üzeri gelir kazandıran bu meslek grubu da dünyanın birçok yerine kıyasla büyük kazanç sunmaktadır. 117.000 kişi bu iş alanında çalışmaktadır. Gelişen ekonomi ve hayat daha fazla kişiye ihtiyaç duymaktadır.

Kişisel Finans Danışmanı: Amerikada hangi işler yapılır konusunda genellikle spesifik meslek akla gelmektedir. Ancak uzmanlaşma ve profesyonelleşeme anlamında iler seviyede olan Amerika, uzman kişilere ihtiyaç duymaktadır. Yıllık yüz bin Dolardan fazla kazandıran bir meslek grubu olan kişisel finans danışmanlığı da hem günümüzde hem de gelecekte parlak bir meslek kolu konumundadır.

Diğer Meslekler: Hemen hemen her meslek kolunda faaliyetlerin olduğu Amerika ‘da yıllık 100.000 Dolar ve üzeri gelir getiren mesleklerin diğer alternatiflerine baktığımızda göz doktoru, fizik uzmanı, hakim ve yargıç, hava trafiği denetleyicisi, eczacı ve halkla ilişkiler sorumlusu gibi seçenekler görmekteyiz. Bu seçenekleri daha da çoğaltırsak, tazminat ve yan yardımlar yöneticisi, hukuk profesörü, satış yöneticisi, mali yönetici, ayak hastalıkları uzman,  avukat, pilot, pazarlama yöneticisi, doğa bilimleri yöneticisi mimar, mühendis petrol yöneticisi, hemşire diş doktoru ve birçok meslek grubu vardır.

Amerika ŞirketHakkında

Amerika Şirket bir Nova Group Holding iştirakidir

OfislerimizNerelerdeyiz

https://novagroupusa.com/wp-content/uploads/2019/04/img-footer-map.png

Sosyal Medya HesaplarımızBizi Takip Edin

Sosyal medya hesaplarımızdan bizleri takip edebilirsiniz

Amerika ŞirketHakkında

Amerika Şirket bir Nova Group Holding iştirakidir

OfislerimizNerelerdeyiz

https://novagroupusa.com/wp-content/uploads/2019/04/img-footer-map.png

Sosyal Medya HesaplarımızBizi Takip Edin

Sosyal medya hesaplarımızdan bizleri takip edebilirsiniz