amerika şirketBlogAmerika şirket vergi oranları

26 Mart 2020by

Amerika şirket vergi oranları

Amerika şirket vergi oranları ile yatırımcıları teşvik edici oranlar sunmaktadır. Seçilen Amerika şirket türlerine göre farklılık gösteren Amerika şirket vergi oranları yatırımcılar için cazip ve makul düzeydedir. Amerika’da 7 çeşit vergi türü vardır. Eyaletlere göre farklılık gösteren gelir vergisi oranları vardır. Satış vergisi de eyaletlere göre farklılık göstermekte olup bazı eyaletlerde %0 vergi bazı eyaletlerde ise %9 vergi alınmaktadır. Özel tüketim vergisi olarak da bilinen tüketim vergileri bazı ürünler için geçerli olup daha çok sağlı zararlı ürünleri kapamaktadır. Bu vergilerin yanında mülk vergileri, emlak vergileri ve hediye vergileri türleri ile hemen hemen her ülkede uygulana vergi uygulamaları vardır. Ve bu oranlar bazı eyaletlerde %0 orandayken bazı eyaletlerde farklılık göstermektedir.

Küresel ve Amerika şirket vergi oranları vergi kuralları sürekli gelişirken, devam etmekte olan ve dikkate alınan değişikliklerin kapsamı gerçekleşmektedir. Her eyaletin kendine göre belirlediği vergi oranları bu değişikliklerin genişleme planları, tarihi işletim yapıları ve finansal raporlama üzerinde etkisi oluyor. Amerika şirket avantajı ile uluslararası ticaret dünya düzenindeki zorlukların yanı sıra elbette made in USA avantajı sağlamaktadır.

Amerika şirket vergi oranları, daha azıyla daha fazlasını sunmak için sürekli baskı altındadır. İç maliyet baskıları ve artan vergi uyumu taleplerini daha kısa sürede karşılama zeminine karşı daha fazla iş öngörüsü talebi, en son teknoloji gelişmelerinden en iyi şekilde yararlanmak için sürekli bir iyileşme sürecini grafik olarak göstermek için Amerikada şirket vergi oranları uygun vergi fonksiyonlarına ihtiyaç duyulmasına neden olmaktadır.

Amerika şirket vergi oranları odak noktasıyla birlikte, küresel vergi otoriteleri vergi riskini yönetmek için müşterilere yöneliyor ve genel kontrol ortamının etkili olmasını sağlarken verimlilik sağlamak şarttır. Bu konudaki Nova Group Holding olarak Amerika Şirket Kurulumu için müşterilerimize uygun yaklaşımımız, vergi işlevini oluşturan yapı taşlarına bütünsel olarak bakmak ve bu bileşenleri tutarlı bir şekilde bir araya getiren bir değişiklik yol haritası geliştirmek olabilir.

Amerika şirket vergi oranları 2020

Amerika vergi sistemine hazırlanmak için yöneticiler, yaklaşan değişikliklerin stratejik öncelikler üzerindeki potansiyel etkisini anlamak için amerika’da şirket vergi oranları 2020 yılı ve ticaret işlevlerini erkenden uygulamaya koymalı ve proaktif bir şekilde yanıt verecek konumda olmalıdır.

Genel olarak bir yanlış bilgi Amerika şirket kuruluşu’ ndan sonra bazı eyaletler için Amerikada şirket vergi oranları 2020 içinde hiç vergi olmadığıdır. Örneğin Delaware eyaleti için de bu çok fazla dile getirilmektedir.  Bu yanlış bilgidir. Doğrusu ise Delaware eyaletinde satış vergisi olmadığı ve Amerika kaynaklı olmayan kazançlarınızın vergilendirilmediğidir. Ayrıca eğer fiziksel olarak Delaware eyaletinde bir iş yapmıyorsanız eyalet vergileri de sizin için geçerli olmayacaktır.

Amerika ŞirketHakkında

Amerika Şirket bir Nova Group Holding iştirakidir

OfislerimizNerelerdeyiz

https://novagroupusa.com/wp-content/uploads/2019/04/img-footer-map.png

Sosyal Medya HesaplarımızBizi Takip Edin

Sosyal medya hesaplarımızdan bizleri takip edebilirsiniz

Amerika ŞirketHakkında

Amerika Şirket bir Nova Group Holding iştirakidir

OfislerimizNerelerdeyiz

https://novagroupusa.com/wp-content/uploads/2019/04/img-footer-map.png

Sosyal Medya HesaplarımızBizi Takip Edin

Sosyal medya hesaplarımızdan bizleri takip edebilirsiniz