HomeAmerika oturma izni

[vc_row][vc_column width=”1/3″][vc_btn title=”Şirket Başvurusu için Tıklayın !” style=”3d” color=”primary” size=”lg” align=”center” link=”url:http%3A%2F%2Fnovagroupusa.com%2Famerika-sirket-kurulusu-formu%2F|||”][vc_single_image image=”661″ img_size=”full” alignment=”center” style=”vc_box_outline”][/vc_column][vc_column width=”2/3″][vc_custom_heading text=”Amerika oturma izni” font_container=”tag:h1|text_align:left” use_theme_fonts=”yes” el_class=”m-b-none”][vc_separator color=”custom” style=”solid” accent_color=”#dbdbdb”][vc_column_text]Amerika oturma izni için paketler sunan ve birbirinden özel avantajları bir araya getiren Nova Danışmanlık Amerika ofisleri Türkiye ofisleri ile profesyonel hizmet vermektedir. Çok sayıda seçenek sunan uzman kadro yatırım amaçlı gayrimenkul ya da şirket kurulumu olarak Amerika’da faaliyetler yürütmeyi sağlıyor.

Amerika Şirket ile

  • L1 vizesi
  • EB5 Vizesi
  • E2 Vizesi
  • Gayrimenkul alımı

hizmetleri veren Nova Danışmanlık 41 yıllık tecrübesi ile Amerika’yı daha cazip hale getiriyor. Amerika Şirket kurulumu hizmetlerinde tam destek veren ekip, Eyalet seçimi, faaliyet yapılacak iş kolu sektörü seçimi, şirket ortaklarının belirlenmesi, şirket tipi seçimi, marka oluşturulması ve ofis hizmetlerinden oluşan kusursuz hizmet desteği veriyor.[/vc_column_text][vc_custom_heading text=”Amerika Oturma İzni Nasıl Alınır” use_theme_fonts=”yes” skin=”primary”][vc_column_text]Amerika oturma izni nasıl alınır dendiğinde ilk akla gelen Nova Danışmanlık Amerika yatırım ve danışmanlık hizmetleri ile müşteri memnuniyetini ön planda tutuyor.  Teknoloji öne çıkartan uzman ekip, şirketi uzaktan yönetme, online fatura sistemi,  muhasebe hizmetleri, online vergi takibi, online bankacılık, VOIP telefon gibi dijital alt yapış ile modern yöntemler kullanıyor. Amerika şirket kurulumu sürecinde olduğu kadar L1 Vizesi, EB5 vizesi, E2 vizesi ve gayrimenkul alımı süreçlerinde de aynı hassasiyeti gösteren kadro tecrübeyle modern uygulamaları bir araya getiriyor.[/vc_column_text][vc_custom_heading text=”Amerika Oturma İzni Şartları” font_container=”tag:h3|text_align:left” use_theme_fonts=”yes” skin=”primary”][vc_column_text]Amerika oturma izni şartları ve diğer detayları yatırımcılarla paylaşan Nova Danışmanlık her aşamayı detaylı şekilde ele alıyor. Gayrimenkul alımı ile oturma izni alımında en ideal portföyleri bulurken her aşama için de detaylı işlemleri yaparak Amerika oturma izni alımı işlemlerini tamamlıyor. Gayrimenkul alımı işlemlerinde öncelikle en uygun ev seçimini yapan ekip, ev ekspertizi yapılması, kredi çıkarılması, tapu işlemlerinin yapılması, evin hukuki ve mali danışmanlığı, gerekirse evin kiraya verilmesi gibi işlemlere ek olarak bu işlemler adınıza yapma hizmeti ile Amerika oturma izni süreci çok pratik bir sürece dönüşüyor.

EB5 vizesi alarak Amerika’da yatırım yapmak isteyenler minimum yatırım bedel ile Amerika oturma izni şartlar yerine getirilir ve yatırımcıların kazanç süreci başlar. Aynı şekilde E2 vizesinde de minimum yatırım bedeli şartı yerine getirilerek Amerika oturma ini şartları yerine getirilir ve süreç işlemeye devam eder.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Amerika ŞirketHakkında

Amerika Şirket bir Nova Group Holding iştirakidir

OfislerimizNerelerdeyiz

https://novagroupusa.com/wp-content/uploads/2019/04/img-footer-map.png

Sosyal Medya HesaplarımızBizi Takip Edin

Sosyal medya hesaplarımızdan bizleri takip edebilirsiniz

Amerika ŞirketHakkında

Amerika Şirket bir Nova Group Holding iştirakidir

OfislerimizNerelerdeyiz

https://novagroupusa.com/wp-content/uploads/2019/04/img-footer-map.png

Sosyal Medya HesaplarımızBizi Takip Edin

Sosyal medya hesaplarımızdan bizleri takip edebilirsiniz