Bookmark and Share
KARİYER
spacer
thumb01
spacer
finance
spacer
thumb05
spacer
thumb02
 

YATIRIM DANISMANLIGI
Ticari yatırım yapmak isteyenler için gayet iyi kira geliri getiren alışveriş merkezleri, iş yerleri, villalar, apartman daireleri elimizde bulunmaktadır. %10 -%30 arasında peşinatlar ile satin almanizda yatirim danismanligi hizmetleri verilmektedir.. Fizibilite calismasi, uygun kredinin temini calismalarinda firmamizin danismanligindan yararlanabilirsiniz.

www.amerikayatirim.com

www.evinizamerikada.comEMLAK MÜŞAVİRLİĞİ
Temin etmek istediğiniz emlak (hotel, motel, işyeri, arsa, arazi, villa, apartman dairesi, imalathane, lokanta vs.) için isteğiniz olan bölge, vereceğiniz peşinat miktarı ve yapmak istediğiniz yatırım miktarını bildirmenize müteakip sizin için gerekli araştırma yapılmakta, fiyat, bölge ve son 10 yılda bölgedeki gelişmeler ve ilerideki muhtemel gelişmeler bilgi olarak tarafınıza sunulmakta, seçmeniz için üç alternatif önerilmektedir.

www.evinizamerikada.com


EB-5

6 ay icerisinde Amerikada kalici oturma izni almak icin EB-5 Visa Programi
Daha fazla bilgi icin lutfen Amerika Yatırım veya America Regional Center'a bakiniz.
PROJE YATIRIMLARI
Yatırım yapmak isteyen müteahhitlere, arsa temininden, inşaat maliyetine, bölgedeki satış fiyatlarına kadar proje sunulmakta, yatırım projesi çalışmaları yapılmaktadır. Yatırım yapmak isteyen müteahhitlere şirket kurularak, arsa alımında, inşaat süresince, mevcut imalatın satılmasında finansman temin edilmektedir.


YURTDIŞI EMLAK


ULI
realtor
orlando chamber
Cityscape
         
fiabci
Gyoder
© 2009 NOVA Group LLC. All rights reserved
Home | Ask us | Contact us | Employment