Bookmark and Share
KARİYER
spacer
thumb01
spacer
finance
spacer
thumb05
spacer
thumb02
 
 
Consulting Header

AMERIKA'DA SIRKET
Amerika'da şirket kurmak isteyenlere en uygun ve en optimal çözümlerle hizmet ediyoruz. Bu konuda müşterilere kuruluştan itibaren uygun paketler sunarak en düşük maliyetlerle Amerika'da yapılanarak, işletmelerin kendi kazançları ile dönmesini sağlayan sistemleri sağlıyoruz.. Geniş açıklamaları aşağıdaki web sitesinden öğrenebilir ve ev ödevlerinize çalıştıktan sonra sorularınız icin şirketimizi arayabilirsiniz..

www.AmerikaSirket.com

 


YATIRIM DANIŞMANLIĞI

Dünya'daki en buyuk ithalatçı Amerika'da şirketiniz ve markanız ile ihracat öncelikli hedefiniz..

Globalleşmek ve firmanızı zirveye taşımak amacınız ise;

Ofis, depo, showroom imkanlarımızı kullanıp devlet teşviklerinden yararlanarak dünya devleri arasında yer edinmek, Marka olma düşünceniz varsa, Turquality ve devletin sağlamış olduğu teşviklerden yararlanmayı  düşünüyorsanız, hazır imkanlarımızı sizin üretiminiz , kalite anlayışınız ve hedeflerinizle birleştirelim...
www.NovaDanismanlik.com
www.amerikayatirim.com
www.evinizamerikada.com

 İTHALAT-İHRACAT DANIŞMANLIĞI
Amerika’dan yapacağınız ithalatlarda ve Amerika’ya yapacağınız ihracatlarda ihtisasımız olduğu eyaletlerde danışmanlık yapılmaktadır.

www.NovaDanismanlik.com


YENiLENEBiLiR ENERJi

Yenilenebilir enerji konusunda Türk ve Amerikan firmalarının ortak yapacakları girişimlerde firmamız çözüm ortağı olarak yatırımcılara hizmet etmektedir.

Wind Energy Solar Energy

Solar Today Magazine

 

© 2009 NOVA Group LLC All rights reserved
Home | Ask us | Contact us | Employment | Facebook